Heeej!

A že veš, da bomo na šoli organizirali prireditev OŠ Bistrica ima talent? Verjamemo, da imamo na OŠ Bistrica talente. Verjamemo, da imate dovolj poguma, da nam jih pokažete. Zato nič čakat’, talente kazat’Zmagovalca čaka privlačna nagrada.

Finalna prireditev “OŠ Bistrica ima talent” se bo odvijala 24. 6. 2022. Do takrat je še veliko časa, a že zdaj potrebujemo tvojo pomoč:

• potrebujemo voditelja
  • potrebujemo žirijo
  • in potrebujemo talente.

Kaj moraš storiti, da se pridružiš ekipi, ki bo ustvarjala najbolj fantastičen šov pod Svetim Jurijem?

Če želiš pokazati svoj talent:

• učenci od 1. do 5. razreda: prijavo oddaš svoji razredničarki
  • učenci od 6. do 9. razreda: prijavo oddaš v spletni učilnici OŠ Bistrica ima talent

POMEMBNO: Talent lahko pokažeš sam, v paru ali skupini. Lahko plešeš, poješ, igraš inštrument, zelo hitro sestaviš Rubikovo kocko, si odličen stand-up komik, čaraš, zganjaš cirkuške vragolije…

Če želiš voditi prireditev ali pomagati pri organizaciji prireditve:

• učenci od 6. do 9. razreda: prijavo oddaš v spletni učilnici

Vse prijave zbiramo do 15. 1. 2022.

Kaj pričakujemo od prijavljenih učencev?

• januar/februar 2022: udeležbo na uvodnem srečanju, kjer bomo podali vse informacije in oblikovali organizacijski tim ter spisali časovni načrt (najbrž na daljavo v video sobi, v primeru ugodnih razmer pa v šoli)
  • februar/marec 2022: dvominutni videoposnetek svojega nastopa (v primeru ugodnih razmer udeležbo na predizboru v šoli)
  • april, maj, junij 2022: udeležbo na pripravah za prireditev OŠ Bistrica ima talent
  • pripravljenost, da v šoli ostaneš po pouku ali da se v šolo vrneš v popoldanskem času

Če zmorejo učitelji (https://youtu.be/CjjZDuHw6Kk), zmoreš tudi ti!

‘Maš to, pokaž’ to! 💪💪💪

Pozdravljamo te