Skoči na glavno vsebino

Še zadnje matematično tekmovanje v tem šolskem letu je bila Logična pošast. Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 10. maja 2024, je sodelovalo 25 učencev. Dva tedna kasneje, 25. maja 2024, je sledilo DRŽAVNO tekmovanje na OŠ Lipnica v Kropi, kjer je našo šolo zastopalo pet učencev:

  • Olivia Lily Apostolides, 9.b,
  • Matej Bogdanić, 6.b,
  • Noel Križnar, 7.a,
  • Ajda Skukan Mlačnik, 7.a,
  • in Eva Štrukelj, 8.b.

Odličen uspeh in sicer SREBRNO PRIZNANJE, so osvojili trije učenci: Matej Bogdanič pod mentorstvom učiteljice Karin Erjavec ter Noel Križnar in Ajda Skukan Mlačnik pod mentorstvom učiteljice Andrejke Kramar.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim! Vaši dosežki so rezultat trdega dela in predanosti, kar nas navdaja z velikim ponosom. Želimo vam še veliko nadaljnjih uspehov in ne pozabite, da vas vsak izziv lahko pripelje do novih zmag.

aktiv matematikov in fizikov

(Št. obiskov: 100, od tega 1 danes)
Dostopnost