Srečno 2023 :)

V večeru tihem pridna roka nežno,
gladko nit prepleta,
čudovite vzorce splete,
polne sanj in domišljije,
kot da niti življenja vije …

Pokljuka – 4. dan

Tudi današnji dan je bil presežen. Zagotovo pa šteje dejstvo, da prav vsi učenci že samostojno smučamo. Najbolj zagrizeni so prvič stopili na snežne deske. In kot se spodobi za večer pred odhodom domov, je na vrsti ples in zabava.

Srečno.

Pokljuka – 3. dan

Pogoji na Pokljuki so odlični, ne idealni. Včeraj je zapadlo več kot 20 cm novega snega. Toplo sončno vreme pa zasluženo privablja nasmehe in zadovoljstvo na prijazne otroške obraze in spremljevalce.
Danes smo praznovali rojstni dan sošolca in obiskala nas je ravnateljica.

Pokljuka – 2. dan

Danes so se petošolci in njihovi spremljevalci zbudili v pravo zimsko idilo.

Ko zapade sneg, ko se poljane in vasi zavijejo v belo preprogo, imajo otroci v mislih samo eno stvar – zabavo na snegu.

Uživajte. Srečno.

Juhu, zimska šola v naravi je tu :)

Spoštovani starši.

Že ob jutranjem odhodu se je čutilo v ozračju radostno vzdušje, končno smo dočakali zimsko šolo v naravi. Za Pokljuko velja moto: Gibanje je v srcu.
Dragi petošolci in učitelji, izkoristite prekrasno zimsko vzdušje in skupaj z vami se veselimo novih poročanj.

Pravijo, da slika pove več kot tisoč besed. In današnje to potrjujejo.

Vse dobro vam želim, Dina Pintarič